Memorijalni turnir Radničkom, HRT-ova momčad treća

Nogometna momčad HRT-a nastupila je na 9. Memorijalnom nogometnom turniru u spomen na 28 članova NK Radničkog iz Borova, poginulih u Domovinskome ratu.

Osim HRT-a na turniru su sudjelovale i momčadi ostale dvije televizije s nacionalnom koncesijom RTL i Nova TV, te momčad NK Radničkog.

Predstavnici nacionalnih televizija položili su vijence i upalili svijeće kod spomenika žrtvama malog Vukovarskog kluba odmah uz igralište.

Prvo mjesto na turniru osvojila je momčad NK Radničkog. Radnički je nakon boljeg izvođenja udaraca s 11 metara pobijedio HRT i prošao u finale, gdje je igrao protiv momčadi RTL-a. RTL je u prvoj utakmici također boljim izvođenjem udaraca s 11 metara pobijedio Novu TV.

Zanimljivo je da i u finalu u kojem su se susreli NK Radnički i RTL nije bilo pobjednika nakon regularnoga dijela nego ponovo nakon jedanaesteraca. Domaćini su bolje pucali s bijele točke i tako osvojili turnir. U utakmici za treće mjesto HRT je pobijedio Novu TV 2:1.