[VIDEO] Perišić strijelac u remiju Intera

Nogometaši Intera odigrali su samo 1:1 na svojem terenu protiv Bologne u 6. kolu talijanske Serie A. Jedini strijelac za milansku momčad bio je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Bologna je povela preko Destra iz 14. minute, a u 37. minuti Perišić je ubačaj Candreve dočekao na volej i izjednačio.

Bio je to drugi ovosezonski pogodak Perišića, koji je bio najbolji pojedinac kod Intera, no to nije bilo dovoljno za pobjedu protiv Bologne. Marcelo Brozović zbog sukoba s trenerom nije bio u momčadi domaćina.

Sassuolo je kod kuće slavio protiv Udinesea 1:0, a kod gostiju je u 62. minuti ušao Stipe Perica, dok je Andrija Balić ostao na klupi. Genoa i Pescara su remizirali (1:1). Domaća momčad je susret završila s devet igrača, a za njih je prvi put zabio Giovanni Simeone, sin trenera Atletica Diega. Lazio je bio uvjerljiv na svojem Olimpicu protiv Empolija (2:0).

U derbiju 6. kola nogometaši Fiorentine i Milana odigrali su bez golova 0:0. U slaboj utakmici Fiorentina je u 23. minuti zapucala jedanaesterac kada je Josip Iličić pogodio vratnicu. Za domaćine su Nikola Kalinić i Hrvoje Milić odigrali cijelu utakmicu, a Milan Badelj je zamijenjen u 73. minuti.

U prvoj nedjeljnoj utakmici nogometaši Torina su pred svojim navijačima svladali Romu 3:1.