Chelsea u produžetku izbacio Leicester iz Liga kupa

U najzanimljivijoj utakmici trećeg kola engleskog Liga kupa Chelsea je nakon produžetka izbacio prvaka Leicester City pobjedom 4:2.

Leicester je prokockao dva gola prednosti, poveo je 0:2 golovima Okazakija u 17. i 34. minuti. No Londončani su prvo izjednačili preko Cahilla (45) i Azpilicuete (50), da bi u sudačkoj nadoknadi iskoristili isključenje Wasilewskog u 89. minuti te s dva brza gola Fabregasa u 92. i 94. minuti osigurali pobjedu i prolaz.

U četvrto kolo Liga kupa su se lakoćom probili Liverpool i Arsenal, ali treće kolo je bilo kobno za dva prvoligaša koja su se sudarila s drugoligašima, iako su u oba slučaja momčadi iz Premier lige bile domaćini. Norwich je na Goodison Parku svladao Everton s 2:0, dok je Preston u produžetku svladao Bournemouth s 3:2. Sva tri pogotka za Preston postigao je Danac Simon Makienok.