Pobjede Tottenhama i Crystal Palacea

Nogometaši Tottenhama pobijedili su u 5. kolu Engleske lige na svom stadionu Sunderland s 1:0 i prešli na treće mjesto.

Pogodak vrijedan pobjede postigao je Harry Kane u 59. minuti.

Crystal Palace je slavio protiv Stokea s 4:1, a Southampton s 1:0 kod kuće protiv Swansea.

Nakon poraza od gradskog rivala Manchester Cityja prije tjedan dana, trener Jose Mourinho popio je još jednu gorku pilulu, budući da je u nedjelju u 5. kolu Premier lige Manchester United u gostima izgubio od Watforda sa 1:3.  Watford je poveo golom Etiennea Capouea u 34. minuti, a poravnao je Marcus Rashford u 62. Ipak, u 84. minuti Juan Zuniga zabija za novo vodstvo Watforda, a strijelac za konačnih 3:1 bio je Troy Deeney iz penala u sudačkoj nadoknadi (90+5).

Poraz Uniteda još teže pada njegovim navijačima, budući da su Manchester City, Everton, Arsenal i Liverpool upisali pobjede u 5. kolu.

Na ljestvici vodi City s 15 bodova ispred Evertona (13) i Tottenhama (11).

Tottenham Hotspur-Sunderland  1:0
Harry Kane 59

Crystal Palace -Stoke City     4:1
James Tomkins 9, Scott Dann 12, James McArthur 71, Andros Townsend 75 , Marko Arnautovic 90+4

Southampton-Swansea City 1:0                                                                   Charlie Austin 63

Watford - Manchester United    3:1