HNL: Hajduku samo bod iz Zaprešića

U prvom dvoboju 8. kola Prve HNL u Zaprešiću su nogometaši Intera i Hajduka odigrali 1:1.

Inter i Hajduk su remizirali u Zaprešiću u uzbudljivoj utakmici u kojoj Splićani mogu više žaliti za pobjedom. Već u 5. minuti domaći su poveli nakon što je obrana Hajduka neoprezno ostavila samog Jakova Puljića kojem s osam-devet metara nije bilo teško zatresti mrežu.

Unatoč velikoj nadmoći i nekoliko propuštenih prilika, Splićani su izjednačili tek u 77. minuti kada je ubačaj Kožulja glavom sproveo u mrežu Fran Tudor.

Vode Rijeka i Dinamo s po 19 bodova, Hajduk je ostao četvrti s 14 bodova, dok je Inter šesti sa 7 bodova.

U subotu se sastaju Split i Istra 1961 te Dinamo i Osijek, a u nedjelju će kolo zaključiti Slaven Belupo i Lokomotiva te Cibalia i Rijeka.