[VIDEO] Tijek susreta Hrvatska - Turska 1:0

Tijek susreta Hrvatska - Turska u kojemu su Vatreni s 1:0 golom Luke Modrića u 41. minuti nadvisili izabranike Fatiha Terima.

----

90+4' - gotovo je, Hrvatska je pobijedila 1:0!

90' - četiri minute sudačke nadoknade

89' - umjesto Rakitića ulazi Schildenfeld

86' - umjesto Perišića ulazi Kramarić

78' - Brozovićev udarac brani turski golman

73' - koliko prilika Vatrenih, sad Mandžukić trese vratnicu glavom

67' - opet sjajno probija i nabacuje Perišić, Brozoviću za milimetar na drugoj vratnici bježi lopta

60' - sad opasno s 13 metara iskosa puca Brozović, ali metar iznad gola. Stisnula je Hrvatska Turke, ne da im do daha

54' - Perišić centira, turski golman odletio je u prazno, no Srna opet prijeti uprazno, iz odlične pozicije puca poreg gola

51' - Rakitić je srušen na 20 metara po sredini turskog gola i Hrvatska dobija šansu iz vrlo dobre pozicije. Srna iz slobodnog udarca pogađa vratnicu!

48' - Volkan Sen opasno puca iz voleja s 15 metara, lopta srećom završava put prema golu u hrvatskom bloku

46' - počelo je drugo poluvrijeme

45+1' - Kraj prvog poluvremena

41' - GOOOOOOOOOOOOL!!! Luka Modrić zabija za 1:0

30' - Tosun je laktom lupio Čorluku. Dobio je žuti karton nakon što je sudac vidio krvavo lice Vedrana Ćorluke

29' - Ozan Tufan našao se spred Danijela Subašića, ali hrvatski golman spašava Hrvatsku.

28' - Badelj je pucao nakon boksanja Babacana, ali turski golman je uspio uloviti loptu.

24' - Hrvatska vrši pritisak na turska vrata. Imali smo nekoliko prilika, ali nismo ih uspjeli realizirati

17' - Mandžukić je pucao glavom nakon ubačaja Srne, ali loptu je zaustavila turska obrana

2' - Velika prilika za Hrvatsku! Srna je ubacio, Rakitić puca, ali promašio je okvir

0' - Počela je utakmica između Turske i Hrvatske na Parku prinčeva