[VIDEO] West Hamu bod protiv Arsenala nakon preokreta Carrolla

Slaven Bilić i njegov West Ham u utakmici sezone engleskog prvenstva odigrali su s Arsenalom 3:3.

Odlično je londonski derbi otvorila momčad Arsena Wengera. Prvi gol za Arsenal zabio je u 18. minuti Mesut Özil. Njemački reprezentativac primio je loptu od Alexa Iwobija, probio se do gola West Hama i zabio za 1:0. U 34. minuti Alexis Sanchez povećao je na 2:0, a opet je asistirao Alex Iwobi.

Kad su već mislili da će mirno otići na odmor igrači Arsenala primili su u 34. minuti prvi gol. Aaron Cresswella sjajno je ubacio, a Andy Carroll je bio najviši u skoku. Samo tri minute poslije Carroll opet napada. Odlično se snašao nakon gužve u šesnaestercu i atraktivno ubacio loptu za 2:2.

Bilićeva momčad odlično je otvorila drugo poluvrijeme, a Andy Carroll postigao je svoj prvi hat-trick za Čekićare u 52. minuti. Napadač West Hama nadvisio je Arsenalovu obranu i glavom zabio u mrežu nemoćnog Ospine.

Nadu da će osvojiti sva tri boda na domaćem terenu protiv Arsenala ugasio je u 70. minuti Laurent Koscielny. Nakon gužve pred golom West Hama francuski branić se odlično snašao i zabio u gornji desni kut za 3:3.

Newcastle je izgubio od Southamptona 1:3, a strijelci za "svece" bili su Shane Long (4), Graziano Pelle (38) i Victor Wanyama (55).

Crystal Palace je golom Jasona Puncheona u 68. minuti svladao Norwich 1:0. Chelsea je izgubio od Swanseaja 0:1, a pobjednički gol za "labudove" zabio je Gylfi Sigurdsson (25).

U nedjelju vodeći Leicester gostuje kod Sunderlanda, koji se bori za opstanak. Drugi Tottenham dočekuje Manchester United, a Liverpool igra protiv Stokea.