Mladi Medvjedi ipak bez naslova

Mladi hokejaši Medveščaka nisu uspjeli osvojiti naslov pobjednika juniorskog EBEL-a. U odlučujućem, petom dvoboju finalne serije, koja se igrala na tri pobjede, mladi Medvjedi, za koje igraju igrači i iz ostalih zagrebačkih klubova, izgubili su kod Red Bull Salzburga s 5:1.

Medveščak je izvrsno otvorio utakmicu i poveo u osmoj minuti pogotkom Matije Miličića, no u 17. minuti Maximilian Egger izjednačio je na 1:1. Prednost Red Bullu donosi Lukas Kainz u 39. minuti, a zatim u posljednjoj trećini pobjedu austrijskoj momčadi donose Alexander Lahoda (44), Manuel Rosenlechner (58) i Patrik Kittinger (59).

Iako nisu osvojili naslov, mladi Medvjedi postigli su veliki uspjeh odvevši finalnu seriju protiv favorizane momčadi Red Bulla do pete utakmice, iako su nakon prva dva susreta gubili 2-0.