Bogdanović devet koševa u porazu Netsa kod Heata

Bojan Bogdanović postigao je devet koševa u porazu Brooklyn Netsa, a Damjan Rudež nije ulazio u igru u slavlju Minnesota Timberwolvesa.

Netsi su izgubili kod Miami Heata 110:99. Bogdanović je bio u početnoj petorci te je za gotovo 24 minute u igri postigao devet koševa. Ukupan šut bio mu je 4-10, od toga trice 1-3. Uz to je dodao i jedan skok.

Heat je dominirao cijelu utakmicu, a najzaslužniji za 43. pobjedu Miamija bio je Dwyane Wade s 30 koševa i devet asistencija. Najbolji u redovima Brooklyna bio je Brook Lopez s 26 koševa

Rudež nije igrao u slavlju Minnesote

Damjan Rudež nije igrao u slavlju Wolvesa protiv Phoenix Sunsa 121:116. Minnesota je utakmicu prelomila u trećoj četvrtini te zatim mirno privela utakmicu kraju. Wolvese je predvodio Andrew Wiggins s 32 koša i pet skokova, a najbolji u redovima Sunsa bili su Devin Booker i Brandon Knight sa po 30 koševa.

Četvrti uzastopni poraz Bullsa

Košarkaši Chicago Bullsa izgubili su četvrtu uzastopnu utakmicu i mogli bi ostati bez doigravanja po prvi puta nakon 2008. Bullsi su u uzbudljivoj završnici poraženi od Atlanta Hawksa sa 102:100. Momčad Atlante predvodio je Jeff Teague s 26 koševa i sedam asistencija. Kod Chicaga je Derrick Rose postigao 20 koševa.

Chicago i Washington Wizardsi dijele deveto mjesto Istočne konferencije (omjer 36-37). Sedma su Indiana Pacerci s omjerom 39-34, a osmi Detroit Pistonsi imaju omjer 39-35.

Westbrook do 16. triple-doubla u sezoni

Oklahoma City Thunder slavio je kod Toronto Raptorsa sa 119-100, a Russell Westbrook ponovno je ostvario triple-double, odnosno 26 koševa, 12 asistencija i 11 skokova. To mu 16. triple-double u sezoni i ima priliku nadmašiti legendarnog Magica Johnsona, koji ih je skupio 17 u sezoni 1988./1989. Uz Westbrooka, briljirao je i Kevin Durant s 34 koša te po osam skokova i asistencija.