HTV 2, STREAM: Manchester United lovi prednost Liverpoola

Danas se igraju uzvratni susreti osmine finala Europske lige. Na Drugom programu HTV-a i u streamu moći ćete pratiti uzvratni susret između Manchester Uniteda i Liverpoola od 21.05.

U prvoj utakmici na Anfieldu slavio je Liverpool 2:0.

Ovo je velika utakmica jer igramo protiv Manchester Uniteda. Odlično se osjećamo i znamo što trebamo napraviti. Bit će teško, ali uvijek je teško. Imamo dva gola prednosti, ali to moramo zaboraviti i krenuti ispočetka. Očekuje se jako dobra između odličnih klubova, rekao je trener Liverpoola Jürgen Klopp.

Menadžer Manchester Uniteda Louis van Gaal ne predaje se. Veliki je izazov pobijediti Liverpool nakon što smo primili dva gola. Moramo vjerovati u to, a sve počinje s igračima i naravno navijačima, rekao je Van Gaal i dodao: Nakon 90 minuta igre moramo slaviti 2:0 i onda će nam se pružiti prilika da prođemo dalje.

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren odlično je odigrao prvi dvoboj u kojem je na terenu proveo svih 90 minuta u obrani Liverpoola i zaradio žuti karton u 42. minuti.