[VIDEO] Gol Perišića u pobjedi Intera, peti prvenstveni ove sezone

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić bio je strijelac za Inter koji je u susretu 29. kola Serie A na svojem terenu svladao Bolognu 2:1.

Perišić je doveo Inter u vodstvo od 1:0 u 72. minuti poslavši loptu glavom u mrežu s metra udaljenosti. Na 2:0 je u 76. minuti povisio D'Ambrosio, da bi u 90. na konačnih 2:1 smanjio Brienza.

Za Perišića je to bio peti pogodak u prvenstvu ove sezone.

Perišić je odigrao svih 90 minuta, baš kao i Marcelo Brozović za Inter, a milanski "crno-plavi" su ovom pobjedom stigli na četvrto mjesto ljestvice s 54 boda, dva manje od treće Rome i jednim više od pete Fiorentine. Bologna je deveta s 36 bodova.

U prvom subotnjem susretu Empoli i Sampdoria su podijelili bodove, 1:1. Gosti su poveli preko Quagliarelle (42), a izjednačio je Laurini (82).

Marko Livaja je igrao za Empoli, koji je sada 10. s 35 bodova, od 79. minute. Sampdoria je 13. s 32 boda.

Na vrhu je Juventus sa 67 bodova, šest više uz utakmicu više od drugog Napolija.