Pobjeda Juventusa, asistencije Mandžukića i Vrsaljka

Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Mandžukić bio je jedan od najboljih igrača Juventusa koji je u gostima pobijedio Atalantu 2:0 u susretu 28. kola talijanskog prvenstva.

U posljednjem susretu 28. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na San Siru pobijedio Palermo 3:1, uz pogodak i asistenciju Ivana Perišića.

Mandžukić je asistirao za oba gola torinske 'Stare dame'. U 24. minuti je nakon ubačaja iz kornera glavom spustio loptu Andrei Barzagliju, a četiri minute prije kraja susreta je uposlio Marija Leminija koji je udarcem s ruba kaznenog prostora svladao Marca Sportiella.

Aktualni talijanski prvak je ovom pobjedom ponovo preuzeo vrh ljestvice Serie A s tri boda više od Napolija.

Odličnu predstavu pružio je i Šime Vrsaljko u pobjedi Sassuola protiv Milana 2:0. Hrvatski reprezentativac je u 71. minuti asistirao Nicoli Sansoneu za vodstvo 2:0. Vodeći pogodak na utakmici postigao je Alfred Duncan u 27. minuti.

Frosinone je u derbiju začelja pobijedio Udinese 2:0 golovima Daniela Ciofanija (12) i Leonarda Blancharda (60). Stipe Perica je za goste igrao od 71. minute, dok Andrija Balić nije ulazio u igru.