Remi Fiorentine i Napolija, Sassuolo nadigrao Lazio

U posljednjem susretu 27. kola talijanskog nogometnog prvenstva Fiorentina i Napoli su remizirali, 1:1.

Oba pogotka postignuta su na samom početku susreta, domaći su poveli golom Marcosa Alonsa u šestoj minuti, a već u sljedećoj minuti izjednačio je Gonzalo Higuain.

Nikola Kalinić odigrao je cijelu utakmicu za Fiorentinu i pogodio gredu, dok je Milan Badelj kod "Viola" iz igre izašao u 90. minuti. Ivan Strinić nije konkurirao za nastup u momčadi Napolija.

Četvrta Fiorentina sada ima 53 boda, kao i treća Roma, dok je Napoli drugi s 58 bodova, tri manje od vodećeg Juventusa.

U prvom današnjem susretu Sassuolo je u gostima svladao Lazio 2:0 golovima Berardija (41-11m) i Defrela (67).

Sedmi Sassuolo, za koji je Šime Vrsaljko odigrao cijelu utakmicu, sada ima 41 bod, dok je Lazio osmi s 37 bodova.