Kek: Hajduk je uvijek gušt pobijediti

U jadranskom derbiju ozljedama osakaćeni Hajduk nije mogao parirati Rijeci sve dok nije stekao brojčanu nadmoć, ali onda više nije bilo ni vremena ni sreće da dođe barem do boda.

Čestitam Rijeci na zasluženoj pobjedi. Nisam zadovoljan prvim poluvremenom, sretno smo otišli na odmor s 0:0. Kad smo mislili da smo izdržali pritisak, primili smo jeftin gol. od primljenog gola možemo biti zadovoljni igrom, ali do njeg nikako, rekao je trener Splićana Damir Burić, koji je dodao: Nečuvanje svog igrača i kirvo postavljanje slobodnih igrača omogućilo je Rijeci gol. Moramo korigirati te stvari, previše puta smo kasnili.

Trener Rijeke Matjaž Kek bio je zadovoljan: Mislim da smo slavili zasluženo, Bili smo bolji, posebno u prvom poluvremenu, Poslije isključenja malo smo pali, ali nismo omogućili protivniku veće prilike. Hajduk je uvijek Hajduk, uvijek ga je gušt pobijediti. Nemojte podcjenjivati klub koji ima takvu tradiciju, a i njihova mlada momčad sposobna je jako dobro odigrati.