West Ham preskočio ManU, Leicester se vratio pobjedama

U 27. kolu engleskog Premiershipa u subotu je Bilićev West Ham na svom terenu pobijedio Sunderland a 1:0, a jedini gol postigao je Michail Antonio u 30. minuti.

Antoniju je to osmi pogodak sezone, a postigao je sjajnim udarcem s desne strane, nakon čega je proslavio gol na zanimljiv način, kako je sam poslije utakmice objasnio, bio je inspiriran likom iz crtanog filma Homerom Simpsonom.  Dvije velike prilike imalu su gosti, prvo je sredinom drugog poluvremena udarac Rodwella obranio vratar Adrian, a onda je isti igrač sam pred vratima poslao loptu previsoko. I na drugoj strani je bilo još prigoda, Carroll je iz voleja zatresao okvir gola.

Ovo je bila 13. domaća utakmica "čekičara" u svim natjecanjima u kojoj su ostali neporaženi.  West Ham je preskočio Manchester United, te se probio na peto mjesto.

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa West Bromwich Albion je na svom stadionu pobijedio Crystal Palace sa 3:2.

Za West Bromwich su zabili Craig Gardner (12), Craig Dawson (20) i Saido Berahino (31), a oba gola za Crystal Palace postigao je Connor Wickham, u 49. i 80. minuti.

Leicesterov san o naslovu dobio je novi poticaj pobjedom protiv Norwicha.  Nakon što su u prošlom kolu sa igračem manje izgubili u sudačkoj nadoknadi od Arsenala 1:2, "lisice" su ponovno na pobjedničkom putu, njihova žrtva bili su "kanarinci" iz Norwicha. Pobjedu Leicesteru od 1:0 donio je Leonardo Ulloa u 89. minuti na asistenciju najboljeg strijelca lige Jamiea Vardyja.