Dinamo u polufinalu Hrvatskog kupa

Na otvaranju proljetnog dijela sezone branitelji naslova pobjednika Hrvatskog kupa nogometaši Dinama nisu dopustili iznenađenje te su izborili plasman u polufinale. U zaostalom susretu četvrtfinala Modri su slavili kod zaprešićkog Intera s 1:0.

Današnji dvoboj bio je pod velikim znakom pitanja, jer je teren u Zaprešiću bio potopljen vodom. No, odlučeno je da će se ipak igrati, a na takvom terenu bolje su se snašli gosti iz Zagreba.

Dinamo je otvorio dvoboj pogotkom Armina Hodžića u desetoj minuti na asistenciju Gordona Schildenfelda, koji je tako odigrao prve minute za Dinamo nakon što se na ljeto vratio u redove Modrih.

Na kraju se pokazalo da je to bio i odlučujući pogodak. U nastavku susreta Modri su imali još dosta vrlo dobrih prilika, a najizglednije promašili su El Arabi Soudani i Junior Fernandes.

Još jesenas plasman u polufinale izborili su Hajduk, Rijeka i Slaven Belupo.
Polufinalni susreti igrat će se 16. ožujka i 6. travnja, a parovi će biti određeni naknadno.