Pobjeda Janke, Zrnčić Dim 26. u Jeongseonu

Švicarac Carlo Janka pobjednik je superveleslaloma skijaša u korejskom Jeongseonu s vremenom 1:26,16.

Drugi je bio Talijan Christof Innerhofer sa zaostatkom od 82 stotinke sekunde, a Austrijanac Vincent Kriechmayr zauzeo je treće mjesto sa sekundom i šest stotinki zaostatka.

Hrvatski skijaš Natko Zrnčić Dim osvojio je ovaj put bodove, zauzeo je 26. poziciju sa 2,53 sekunde slabijim vremenom od pobjedničkog. Ovim rezultatom osvojio je pet bodova u poretku Svjetskog kupa.

U poretku skijaša u super G-ju i dalje, iako je okončao sezonu, vodi Aksel Lund Sviondal s 310 bodova, drugi je Amerikanac Andrew Weibrecht sa 190 bodova, a treći još jedan Norvežanin Aleksander Aamodt Kilde,  koji je današnju utrku završio na četvrtom mjestu, sa 185 bodova. Zrnčić Dim je u poretku super G-ja na 52. mjestu s pet bodova.

U ukupnom poretku skijaša prvi je Austrijanac Marcel Hirscher sa 1005 bodova, drugi je Svindal sa 916 bodova, a treći njegov sunarodnjak Henrik Kristoffersen sa 871 bodom. Zrnčić Dim je na 92. mjestu s 48 bodova.