Hajdukov minimalni poraz od Wisle

Nogometaši Hajduka u drugoj su utakmici na pripremama u Turskoj izgubili od poljskog prvoligaša Wisle 0:1.

Trener Splićana Damir Burić imao je na dispoziciji samo sto posto zdrave igrače, one koji nisu osjećali posljedice utakmice s Ferencvarosem. Hajduk je odigrao solidnu partiju u kojoj je imao više od igre i bolje prilike, ali je na kraju izgubio nesretnim golom Bartosza u 82. minuti.

Najbolje prilike imao je Mujan koji je pogodio stativu te Prskalo i Mastelić, ali nedostajao je malo sreće u završnici. Igru su morali napustiti Roguljić zbog grča i Prskalo nakon udarca, a i Nižić je osjetio zatezanje mišića, ali na sreću nije ništa ozbiljno.

Debitirali su dvojica tinejdžera. Cijelu utakmicu odigrao je Zdravko Simonović, 17-godišnji veznjak koji je igrao na desnom boku te 18-godišnji vratar Karlo Letica koji je na poluvremenu zamijenio Ivu Grbića.