Realu samo bod kod Betisa, Modrić najbolji

Nogometaši Real Madrida odigrali su samo 1:1 na gostovanju kod Betisa u 21. kolu Primere, pa je Kraljevski klub propustio priliku priključiti se vrhu ljestvice.

Real je kiksao u Sevilli, trebalo im je čak 70 minuta da izjednače nakon što je Alvaro Cejudo doveo Betis u vodstvo. U 70. minuti Karim Benzema je izjdnačio iz nedosuđenog zaleđa, a Real dokraja iz brojnih prilika nije uspio zabiti za pobjedu. Madriđani su imali i sreće jer je domaći napadač Ruben Castro su zadnjim trenucima promašio izglednu priliku iz kontranapada. Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu i bio je možda i najbolji igrač Reala, dok je Mateo Kovačić ostao na klupi.

Ranije su Deportivo i Valencia odigrali 1:1, a goste je od poraza spasio Negredo u sudačkoj nadoknadi. Valencia je u Primeri bez pobjede već deset utakmica.

Kiksao je i Atletico koji je u Madridu odigrao samo 0:0 sa Sevillom, pa vode Barcelona i Atletico s po 48 bodova, a Real je ostao treći s četiri boda manje.