Pašalić zabio u prolazu Monaca u osminu finala Kupa

Nogometaši Monaca izborili su plasman u osminu finala francuskog Kupa nakon što su nakon produžetaka slaviki kod drugoligaša Eviana s 3:1, a jedan od junaka utakmice bio je i Mario Pašalić.

Monaco je poveo pogotkom Lacinea Traorea u sudačkoj nadoknadi prvog dijela, no u 63. minuti izjednačio je Morgan Kamin. Do isteka 90. minute više nije bilo pogodaka, a Monaco je stigao do novog vodstva u 103. minuti pogotkom Pašalića. Pobjedu momčadi iz Kneževine potvrdio je Helder Costa u posljednjim trenucima susreta.

Pašalić je odigrao cijeli susret, a Danijel Subašić dobio je poštedu. Pašalić je tako stigao do svojeg četvrtog pogotka ove sezone nakon što je prva tri postigao u prvenstvu.

Za najveće iznenađenje pobrinuo se četvrtoligaš Trelissac koji je nakon izvođenja jedanaesteraca pobijedio Lille s 4:2. Utakmica je nakon 120 minuta završila rezultatom 1:1. Lille je poveo pogotkom Ronyja Lopesa u 13. minuti, a izjednačio je Hamidou Keyta u 56.