Bogdanović ponovno slab u novom porazu Netsa

Bojan Bogdanović ponovno je imao lošu večer. U porazu Brooklyn Netsa protiv San Antonio Spursa od 106:79 hrvatski reprezentativac ostao je bez koša.

Bogdanović je ispao iz početne petorke, no igrao je malo više od 21 minute. Za to vrijeme nije uspio pogoditi nijedan od pet pokušaja, od toga trice. Uspio je skupiti samo jedan skok te ukrasti jednu loptu.

Spursi su nakon druge četvrtine imali su prednost od sedam koševa, no u nastavku su razbili Netse sa 60:28. Netsima je ovo bila prva utakmica nakon što je smijenjen trener Lionel Hollins i deseti poraz na domaćem terenu. San Antonio je do osme uzastopne pobjede predvodio LaMarcus Aldridge s 25 koševa i 11 skokova. Kawhi Leonard dodao je 17 koševa. Najbolji u redovima Brooklyna bio je Brook Lopez s 18 koševa.

Warriorsi do 36. uzastopne domaće pobjede

Golden State Warriors i dalje pobjeđuju iako su se namučili s Miami Heatom. Na kraju su slavili sa 111:103 te tako ostvarili 36. uzastopnu pobjeda na domaćem terenu.

Warriorsi su se sada izjednačili s Philadelphia 76ersima iz sezone 1966./1967. na četvrtom mjestu u najduljem pobjedničkom nizu na domaćem terenu. Rekord drže Chicago Bullsi iz sezone 1996./1997. kada su ostvarili 44 uzastopne pobjede pred svojim navijačima.

Stephen Curry bio je najopasniji Ratnik s 31 košem, iako je promašio sedam od devet trica. Draymond Green je dodao 22 koša uz 12 skokova. Miami je predvodio Dwyane Wade s 20 koševa.

Wizardsi bolji od Bullsa

Washington Wizardsi slavili su kod Chicago Bullsa sa 114:100, a do pobjede ih je predvodio John Wall sa 17 koševa i deset asistencija. U redovima Bullsa bio je Derrick Rose s 23 koša.

4. Denver 14 24 .368 12
5. Minnesota 12 26 .316 14