[VIDEO] Kostelić bez druge vožnje: Zaostao 5 i pol sekundi

Ruski skijaš Aleksandar Horošilov vodi nakon prve vožnje trećeg slaloma Svjetskoga kupa koji se održava u talijanskoj Santa Caterini.

Samo sedam stotinki sporiji bio je Norvežanin Henrik Kristoffersen, a zasad treći je Austrijanac Marcel Hirscher s deset stotinki sporijim vremenom od Horošilova.

Od tri hrvatska predstavnika među 30 najboljih nastupio je samo Ivica Kostelić sa startnim brojem 29. Za vodećim je zaostao čak pet sekundi i 51 stotinku te je zauzeo  46. mjesto od 48 skijaša koliko je uspjelo završiti prvu vožnju.

Među skijašima koji nisu završili utrku su i ostala dva hrvatska predstavnika, Matej Vidović koji je imao startni broj 66 i Filip Zubčić koji se niz stazu spustio kao 70. skijaš od 75 prijavljenih.

Druga vožnja je u 13 sati, uz prijenos na našem Četvrtom programu.

Dodajmo da je Santa Caterina uskočila kao zamjenski domaćin slalomskih utrka umjesto otkazane sljemenske Snježne kraljice.