HNL: Lokomotiva slavila u Koprivnici

U dvoboju 21. kola Prve HNL u Koprivnici su nogometaši Lokomotive slavili protiv Slaven Belupa s 3:0 (1:0).

Lokomotiva je povela u 37. minuti kada se Franko Andrijašević otrgnuo dvojici domaćih braniča i precizno pogodio sami donji kut mreže Slavena. U 64. minuti teško je pogriješio vratar slavena Rozman, a Eros Grezda iskoristio poklon i glavom ubacio loptu u nebranjenu mrežu. U 75. minuti Galović je u šesnaestercu domaćina srušio Fiolića, a Mirko Marić je bio precizan s bijele točke za 3:0.

U zadnjem dvoboju kola u Splitu su nogometaši RNK Splita i Osijeka igrali 1:1.

Osijek je poveo u 76. minuti kada je Alen Grgić glavom pogodio mrežu Splićana, a domaćini su izjednačili minutu prije kraja preko Dražena Bagarića nakon velike gužve u petercu gostiju.

Prvenstvo Prve HNL nastavlja se 12. veljače.