[TIJEK UTAKMICE I VIDEO] Dinamo - Bayern 0:2

Dinamo je završio europsku sezonu porazom od Bayerna u Zagrebu 0:2. Bez izgleda za prolazak, hrvatski prvaci odigrali su vrlo dobro, ali nisu realizirali svoje prilike.

Pogledajte kakvu su atmosferu napravili navijači Bayerna

Početni sastav Dinama: Eduardo - Pinto, Sigali, Taravel, Pivarić, Goncalo, Rog, Antolić, Ćorić, Fernandes i Soudani.

Početni sastav Bayerna:

Prijenos utakmice pogledajte na našem portalu ovdje i na Drugom programu od 20.45. Emisija uoči večerašnjeg ogleda počela je u 20 sati.

U 20.45 počela je utakmica na Maksimiru!
----------------------------------------------------
90+ Gotovo je, Bayern je u Zagrebu pobijedio s 0:2

88. minuti - Eduardo je skrivio kazneni udarac, ali Müller pogađa vratnicu!

69. minuta - dvije sjajne šanse Dinama nakon što se igra pomalo raspala, pogođena i vratnica, ali gola nema i nema. Prvo je Pivarić pokušao pronaći Soudanija, a ovaj nije stigao do lopte, da bi potom sam Pivarić pogodio prečku

Kraj Dinama -  Lewandowski je s dva gola u tri minute uništio sve dobro što smo dosad vidjeli od hrvatskog prvaka

61. minuta - Ćorića zamjenjuje Marko Pjaca

56. minuta - odlično iz teške pozicije puca Junior Fernandes!

54. minuta - Ćorić se poigravao i dao šansu Mülleru, koji puca s ruba šesnaesterca, no sjajan je Eduardo.

46. minuta - Počelo je drugo poluvrijeme, umjesto Riberyja u igri je Thomas Müller

45. minuta - kraj poluvremena, rezultat je 0:0.

44. minuta - Ćorić je nabacio Soudaniju, Ulreich leti u prazno, ali Alžirac glavom puca pored gola, propustio je već tri dobre prilike, morao je barem jednu zabiti!

31. minuta - Xabi Alonso iz slobodnog udarca zamalo dovodi goste u vodstvo, lopta je prohujala tik uz okvir gola.

26. minuta - kakva šansa za Soudanija, no katastrofalno reagira u stopostotnoj prilici ispred gostujućeg vratara!

24. minuta - Soudani loše puca, umjesto da je proigrao Ćorića

10. minuta - prijeti sad Dinamu i Lewandowski

8. minuta - uzvraća Ribery, koji puca iz daljine, a Eduardo izbija u korner.

6. minuta - prva ozbiljna šansa Dinama, Ćorić kombinira za Pivarića, koji ozbiljno prijeti gostima.

1. minuta - počeo je dvoboj