Wade zasjenio Duranta i Westbrooka; Hezonja bez učinka

Košarkaši Orlanda slavili su sa 103:94 na gostovanju kod Utah Jazza u jednoj od šest utakmica NBA lige odigranih u noći s četvrtka na petak, a hrvatski reprezentativac Mario Hezonja u igri je proveo jednu minutu i 47 sekundi te ostao bez učinka.

Boston je u Mexico Cityju sa 114:97 nadvisio Sacramento Kingse, uz 21 poen i devet asistencija Isaiaha Thomasa. Thomas je od početka nagazio svoju bivšu momčad, u prvom poluvremenu zabio im je 19 koševa, a 12 u prvih 12 minuta, kad je Boston poveo s 32:17.

Kelly Olynyk ušao je s klupe i postigao 21 poen za Kelte, kojima je ovo bila četvrta pobjeda u zadnjih pet utakmica.

Miami Heat je sa 97:95 bio bolji od Oklahome. Dwyane Wade zabio je 28, uključujući dva ključna slobodna bacanja sekundu i pol prije kraja utakmice. Postigao je zadnjih osam koševa Miamija, zasjenivši Oklahomin dvojac Westbrook - Durant, koji su postigli svaki po 25 za Thunder.

San Antonio je s 20 razlike (103:83) bio bolji od Memphisa u dvboboju u kojemu je Kawhi Leonars postigao rekord karijere u tricama, zabio je sedam dalekometnih šuteva. Ukupno je zabio 27 poena.

2. Utah                8  9  .471  2
3. Minnesota       8 10 .444  2 1/2