Liverpool svladao Swansea, Lovrenu 90 minuta

U susretu 14. kola engleskog nogometnog prvenstva Liverpool je pobijedio Swansea City 1:0, Asrenal je remizirao kod Norwich Cityja (1:1) propustivši priliku uspeti se na vrh ljestvice.

Liverpool je do treće pobjede u zadnja četiri kola stigao golom Jamesa Milnera iz jedanaesterca u 62. minuti. Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren odigrao je cijeli susret za 'redse'.

Arsenal je na gostovanju kod Norwich Cityja odigrao 1:1 propustivši priliku probiti se na vrh ljestice na kojem se nalaze Manchester City i Leicester City. Topnici su poveli u 30. minuti golom Mesuta Ozila, a izjednačio je Lewis Grabban dvije minute prije kraja poluvremena.

U ranije odigranom susretu West Ham, za čijim kormilom sjedi Slaven Bilić je odigrao 1:1 protiv West Bromwich Albiona.