LP: Wolfsburg slavio u Moskvi, ManU i PSV bez pogodaka

U susretima petoga kola skupine B Lige prvaka Wolfsburg je u Moskvi pobijedio CSKA s 2:0, a Manchester United i PSV odigrali su bez pogodaka.

Modrić strijelac u slavlju Reala kod Šahtara

Mandžukić donio slavlje Juventusu

CSKA je u 65. minuti imao sjajnu priliku, no Zoran Tošić je uzdrmao vratnicu. Kazna je stigla četiri minute poslije kada je Andre Schürrle iz teške pozicije svladao Igora Akinfejeva kojem je to pripisano kao autogol. Vratar ruskog sastava loše je reagirao i najzaslužniji je za vodstvo gostiju. Akinfejevu je to 32. uzastopna utakmica u Ligi prvaka u kojoj je primio pogodak. Konačnih 2:0 postavio je Schürrle u 88. minuti.

U dvoboju između Manchester Uniteda i PSV-a nije bilo pogodaka. Crveni vragovi tako su propustili pred svojim navijačima osigurati osminu finala pa će morati strepiti do kraja posljednjeg kola.

Wolfsburg je pobjedom preuzeo vodstvo na ljestvici s devet bodova, Manchester United je drugi s osam bodova, a PSV na trećem mjestu ima sedam. CSKA je posljednji s četiri boda. U posljednjem kolu sastaju se Wolfsburg i Manchester United te PSV i CSKA.