Bilićeva isprika navijačima: Nismo bili svoji protiv Spursa

Svi smo razočarani. Nismo bili svoji, nismo igrali dobro, rekao je Slaven Bilić nakon što je doživio  najteži poraz otkako je u lipnju preuzeo West Ham. U susretu 13. kola njegovi Čekićari su izgubili u gostima kod Tottenhama 1:4.

West Ham je na poluvremenu gubio 0:2, no Bilić se još nije predavao. Na poluvremenu sam rekao igračima da smo još u igri i očekivao sam da ćemo se uspjeti vratiti. No treći pogodak Spursa početkom drugog dijela nas je uništio, rekao je bivši hrvatski izbornik.

Bio je to ujedno i treći susret u nizu u kojem Bilićeva momčad nije ostvarila pobjedu što je najduži negativni niz West Hama ove sezone. U posljednja tri kola Bilićevi odabranici osvojili su bod protiv Evertona te upisali poraze od Tottenhama (1:4) i Watforda (0:2).

Nema izlika za ovakvo izdanje, moramo priznati da su bili puno bolji protivnik. Naravno, analizirat ćemo što se dogodilo, ali i ostaviti utakmicu iza nas i pripremiti se za sljedeću utakmicu, dodao je Bilić.

Cijeli razgovor sa Slavenom Bilićem pogledajte ovdje.