'Grande Kalinić' u Veroni zabio šesti gol u 'Serie A'!

Hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić nezaustavljiv je u talijanskom prvenstvu,  u dvoboju Verone i Fiorentine zabio je za vodstvo Viola 0:2 u 57. minuti utakmice.

I za prvi pogodak gostiju velike zasluge pripadaju bivšem napadaču Hajduka, jer Rafael Marquez je postigao autogol nakon duela s Kalinićem. Na kraju su gosti slavili s 0:2.

Kaliniću je ovo već šesti gol u Serie A u prvih 10 kola i pri vrhu je ljestvice strijelaca, odnosno na trećem mjestu. Prvi Higuain iz Napolija je prvi s osam, a Brazilac Eder iz Sampdrije je drugi, ima na kontru sedam golova.

Prvi gol zabio je Kalinić 23. rujna Bologni, hat-trick ostvario je u dvoboju s Interom 27. rujna, a Napoliju je pospremio loptu u mrežu 18. listopada.

Kalinić je bio u početnom sastavu gostiju i odigrao je svih 90 minuta, a Milan Badelj ušao je u igru u 60. minuti. Ante Rebić ostao je na klupi.