Pogledajte tijek nevjerojatne utakmice u Norveškoj

U uzvratnoj utakmici trećega pretkola Lige prvaka Dinamo je u gostima kod norveškog Moldea odigrao 3:3 te je, nakon 1:1 u Maksimiru, izborio plasman u posljednje pretkolo zahvaljujući više pogodaka u gostima.

Dinamo preživio norvešku kalvariju

Nevjerojatna utakmica. Molde nije iskoristio dva od tri kaznena udarca, a Dinamo je u pet minuta zabio tri gola i vodio 3:0, da bi se Molde vratio i izjednačio na 3:3.

Strijelci za Dinamo bili su Pjaca (17), Ademi (20) i Rog (22), a za Molde su zabili Hussain (43), Elyounoussi (52-pen) i Kamara (75).

Pogledajte tijek susreta:

---

80. minuta - Fenomenalna prilika Antolića, vratar domaćina Horvath brani.
75. minuta - Kamara postiže drugi gol večeras i Molde izjednačuje s igračem manje na 3:3. Rezultat je to koji vodi Dinamo u play off Lige prvaka zbog više postignutih pogodaka u gostima.

72. minuta - Drugi žuti, odnosno crveni karton za Forrena. Domaćin ostaje s igračem manje.
70. minuta - Velika prilika Moldea, Kamara nije bio dovoljno precizan.

51. minuta - Treći kazneni udarac za Molde, drugi put ga skrivio Eduardo.

35. minuta - Henriquez u zaleđu.
31. minuta - Žuti karton za Goncalu.

7. minuta - Kazneni udarac za Molde. Sigali srušio Kamaru.
7. minuta - Pinto u posljednji trenutak zaustavio napad.
5. minuta - Nakon udarca iz kuta, najviši je u skoku bio Forren, no završilo je srećom tik iznad vratnice.