Ademi i Henriquez: Idemo u Molde pokazati pravo lice

Imali smo izglednih prilika u prvom poluvremenu protiv Moldea, poveli smo lijepim pogotkom, ali onda smo brzo primili pogodak, rekao je Arijan Ademi nakon remija 1:1 protiv norveškog Moldea.

Dinamo je poveo pogotkom Henriqueza u 18. minuti, a samo tri minute poslije gosti su izjednačili golom Kamara (21).

Poveli smo i veselili se zbog pogotka, ali nesretno smo vrlo brzo i mi primili gol. Bilo je teško probiti njihovu obranu i, nažalost, nismo uspjeli doći do novog pogotka. Naravno da mi je drago što sam postigao gol nakon lijepe akcije s Pivarićem, ali žao mi je što nismo slavili na Maksimiru, rekao je strijelac Angelo Henriquez.

Uzvrat je 4. kolovoza u Norveškoj, a Ademi je uvjeren u prolazak.

Bili smo bolja ekipa i sad idemo u Molde pokazati pravo lice i pobijediti. Mislim da smo imali dosta prilika, ali realizacija nije bila na nivou. Trebamo popraviti realizaciju i sve će biti dobro