Pivarić nakon remija s Moldeom: Pobijedit ćemo u uzvratu

Josip Pivarić uvjeren je da će hrvatski prvak slaviti u uzvratu u Norveškoj za tjedan dana.

U prvoj utakmici trećega pretkola Lige prvaka Dinamo je odigrao 1:1 protiv Moldea. Domaćini su poveli pogotkom Henriqueza upravo na asistenciju Pivarića.

Bila je čvrsta utakmica, bez puno šansi, ali mislim da smo zaslužili više od remija jer smo bili bolji. No, ima još 90 minuta, a znamo kako Dinamo igra u gostima. Vjerujem da ćemo pobijediti u uzvratu i da idemo dalje, rekao je lijevi bočni zagrebačkog Dinama koji je u 18. minuti odlično ubacio u kazneni prostor Norvežana, gdje je čileanski reprezentativac Angelo Henriquez glavom pogodio mrežu vratara Moldea.

Asistencija je došla kao plod zamisli trenera koji mi je u početku namijenio ofenzivniju ulogu. Henriquez je odlično pogodio. Poslije, kada smo zaigrali u sustavu 4-4-2 bio sam povučeniji. Ne možemo biti prezadovoljni igrom i rezultatom, ali uvjeren sam da ćemo pokazati više u uzvratu, zaključio je Pivarić u izjavi za HRT.