Pletikosa: Znalački smo odigrali kontru

Na poluvremenu utakmica Hrvatska - Italija rezultat je bio 1:1. Pred praznim poljudskim tribinama poveli su izabranici Nike Kovača u 11. minuti.

Bila je to uzbudljiva minuta u kojoj je najprije zbog zaleđa poništen gol El Shaarawyja koji su Talijani već počeli slaviti, a onda je Hrvatska iskoristila talijansko prepiranje sa sucem i Mandžukić je nakon brze akcije na asistenciju Rakitića doveo Hrvatsku u vodstvo.

Znalački smo odigrali kontru, rekao je bivši vratar Vatrenih Stipe Pletikosa u poluvremenu utakmice i dodao: Napravili smo ono što bi Talijani nama napravili, oni su majstori u tome. Iskoristili smo taj trenutak, malu zadršku pomoćnog suca pri podizanju zastave.

Spornu situaciju prokomentirat će i Mateo Beusan u rubrici Oko sokolovo nakon utakmice.