Treba ohladiti glavu

Hrvatska ženska odbojkaška reprezentacija poražena je u drugom kolu Svjetskog prvenstva od domaćina natjecanja Italije (0:3).

Najviše mi je žao zbog tog prvog seta. Da smo to dobile, utakmica bi sigurno drugačije krenula. Rezultat od 3:0 sigurno nije pokazatelj onoga koliko mi možemo i zaslužujemo, izjavila je za HRT hrvatska reprezentativka Senna Ušić Jogunica nakon poraza od Talijanki.

Kad izgubiš praktički već dobiveni set, onda se teško vratiti i moramo raditi na tome. Imamo još puno prostora za napredovati. Natjecanje je dugo i znamo što nas sve čeka za prolazak. Neće biti jednostavno, ali sutra je novi dan, treba se naspavati, ohladiti glavu i dati sve od sebe, rekla je Ušić Jogunica. Poslušajte njezinu izjavu u cijelosti!