Nadam se da ćemo obraniti naslov u Ligi prvaka

Real Madrid otvorio je Ligu prvaka uvjerljivom pobjedom protiv Basela 5:1 u susretu prvoga kola skupine B. Kraljevski klub je sav posao obavio u prvom poluvremenu kada je nakon 37 minuta vodio 4:0.

Bilo je važno dobro početi nastup u Ligi prvaka. Posebno pružiti dobru igru i ostvariti dobar rezultat nakon razočaranja protiv Atletica prošlog vikenda
, rekao je Luka Modrić koji je igrao do 74. minute.

Naš je veznjak bio među boljim igračima na terenu. Sjajno je asistirao Garethu Baleu za drugi gol europskih prvaka, a zatim i počeo akciju za treći pogodak koji je postigao Cristiano Ronaldo.

Zabitli smo mnogo golova, to će nam vratiti samopouzdanje. Igra iz prvih pola sata bila je jako dobra, to će biti temelj za nadogradnju u nastavku sezone
, rekao je Modrić i dodao: Nitko nije obranio naslov pobjednika Lige prvaka, a nadam se da mi možemo biti prvi. No, dugačak je put do toga. Moramo biti skromni, u svaku utakmicu moramo ići s pravim stavom i na terenu moramo izgledati kao momčad.