Pobjede Valencije i Seville

U španjolskoj Primeri odigrana su četiri susreta trećeg kola. Valencia i Sevilla ostvarile su pobjede koje su ih zadržale na drugom i trećem mjestu.

Sevilla je svladala Getafe s 2:0 pogocima Carlosa Bacce (44-11m) i Aleixa Vidala (87). Hrvatski reprezentativac Sammir igrao je za Getafe do 57. minute. U 24. minuti imao je izglednu priliku, ali nije bio precizan.

Valencia je pobijedila Espanyol s 3:1, a strijelci su bili Pablo Piatti (7), Daniel Parejo (63) i Alcacer (73). Jedini pogodak za momčad iz Barcelone postigao je Garcia u prvoj minuti sudačke nadoknade iz kaznenog udarca.

Elche je slavio na gostovanju kod Rayo Vallecana s 3:2. Pobjedu Elcheu donijeli su Eduardo Albacar (37), Jonathas (55) i Pedro Mosquera (69), a strijelci za domaćine bili su Gael Kakuta (45) i Alberto Bueno (90+1-11m). Za Elche je posljednjih deset minuta igrao i hrvatski reprezentativac Mario Pašalić.