Cikalleshi za bod protiv Lokomotive

U prvom dvoboju osmoga kola domaćeg prvenstva u Splitu na stadionu u Parku Mladeži nogometaši RNK Splita i Lokomotive odigrali su 2:2.

Poveli su gosti iz Zagreba pogotkom Jerka Leke u 18. minuti, a osam minuta poslije Split je izjednačio preko Sokola Cikalleshija. Tim rezultatom otišlo se na odmor, a u nastavku je uslijedio sličan scenarij. Lokosi ponovno dolaze do vodstva, ovaj put zabio je Mario Musa u 52. minuti, a bod domaćinu donosi dvostruki strijelac Cikalleshi pogotkom u 71. minuti.

Lokomotiva je ostala na četvrtom mjestu s deset bodova, a Split je sada peti s devet bodova.

U subotu igraju Osijek i Rijeka te Dinamo i Istra 1961, a u nedjelju se sastaju Zadar i Slaven Belupo te Zagreb i Hajduk.

1. Dinamo 7 6 1 0 20-7 19
2. Rijeka 7 6 0 1 21-6 18
3. Hajduk 7 3 1 3 18-12 10
4. Lokomotiva 8 3 1 4 17-18 10
5. Split 8 2 3 3 9-11 9
6. Istra 1961 7 1 5 1 7-7 8
7. Zagreb 7 2 2 3 11-12 8
8. Osijek 7 2 2 3 8-10 8