Fiorentina bolja od madridskog Reala

U pripremnoj utakmici uoči nove sezone Fiorentina je u Varšavi pobijedila Real Madrid 2:1. Za Kraljevski klub zbog lakše ozljede leđa nije nastupio hrvatski reprezentativac Luka Modrić.

Aktualni prvak Europe poveo je u četvrtoj minuti golom Cristiana Ronalda, no Viole su u nastavku susreta uspjele preokrenuti rezultat. Izjednačio je Mario Gomez u 26. minuti, a pobjedu Fiorentini donio je Marcos Alonso u 69. minuti.

Osim Modrića, zbog lakše ozljede nije nastupio ni Isco, a prve minute na Realovim vratima upisao je Keylor Navas.

Los Blancosima sada slijedi španjolski Superkup i dvije utakmice protiv gradskog suparnika Atletico Madrida. Prva utakmica na rasporedu je 19. kolovoza na Santiago Bernabeu, a uzvrat je tri dana kasnije na Vicente Calderonu.