Dodig i Melo bez naslova u Torontu

Hrvatskog tenisača Ivana Dodiga i Brazilca Marcela Mela u finalu ATP turnira Masters 1000 serije u Torontu pobijedili su Austrijanac Alexander Peya i Brazilac Bruno Soares 6:4, 6:3.

Ivan Dodig i Marcelo Melo peti su put igrali u finalu ATP turnira, ali su i nakon Toronta ostali na jednom naslovu, osvojenom prošle godine na turniru Masters 1000 serije u Šangaju.

Peya i Soares obranili su prošlogodišnji naslov na Rogers Cupu. Drugi nositelji su iskoristili sve tri prilike za break, jednu u prvom i dvije u drugom setu, te nakon samo 64 minute mogli početi slaviti deseti zajednički naslov, drugi ove godine. Prvi su trofej ove sezone osvojili na travi u londonskom Queen's Clubu.

Dodig i Melo su drugi put ove sezone stigli do finala, drugi put na turniru Masters 1000 serije, ali su opet ostali bez pobjedničkog trofeja. U Monte Carlu su bolji od njih bili Amerikanci Bob i Mike Bryan.