David Luiz još o debaklu protiv Njemačke
Želim što prije na teren jer se ni ja ni moji suigrači još nismo oporavili nakon poraza od Njemačke (1:7) u polufinalu Svjetskog prvenstva u Brazilu, rekao je na predstavljanju u novom klubu PSG-u brazilski branič David Luiz.
Najskupljeg braniča svijeta, za kojeg mnogi tvrde da ne zaslužuje cijenu od čak 50 milijuna eura, koliko je PSG platio Chelseaju, još progone "duhovi" s nezaboravne utakmice u kojoj su Nijemci demolirali Brazil.
Ovi dani su mi bili najteži u životu, morali smo se skrivati od navijača i od sebe samih. Jedini način da sve zaboravim jest utakmice i zato jedva čekam početak prvenstva, rekao je Luiz u Parizu.
David Luiz (27) je karijeru počeo u Vitoriji iz Bahije, odakle je otišao u Benficu, a 2011. je došao u Chelsea.
Vijesti o sportu HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!