Pirlo dvije godine bez poraza

Nogometaši Juventusa produžili su niz bez poraza u talijanskom prvenstvu na 49 utakmica, nakon što su u dvoboju desetog kola Serie A pobijedili Bolognu s 2:1 i to pogotkom u sudačkoj nadoknadi.

Juventus je poveo pogotkom Quagliarelle u 54. minuti, izjednačio je Taider u 71. minuti, a pobjedu torinskoj Staroj dami donio je Pogoba u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Utakmicu je obilježio vezi igrač Juventusa Andrea Pirlo koji je u utorak obilježio zanimljiv jubilej - dvije godine bez poraza u Serie A. Posljednji poraz Pirlo je doživio 30. listopada 2010. u dresu Milana protiv sadašnjeg kluba Juventusa (1:2). Od tada je Pirlo odigrao 55 utakmice te ostvario 37 pobjeda i 17 remija.

Inter je pobijedio Sampdoriju s 3:1, a Marko Livaja nije nastupio za pobjednički sastav. Pescara je na gostovanju kod Chieva izgubila s 2:0, a Ante Vukušić nije nastupio za goste.

Na ljestvici vodi Juventus sa 28 bodova, Inter ima dva boda manje, a trećeplasirani Napoli 22 boda.