Berdych osvojio Stockholm

Čeh Tomaš Berdych pobjednik je ATP turnira u Stockholmu nakon što je u finalu slavio protiv Francuza Jo-Wilfried Tsonge s 4:6, 6:4 i 6:4. U dvoboju šestog i sedmog tenisača svijeta uspješniji je bio Berdych, kojemu je osmi naslov u karijeri i druga ove godine. Tsonga je ostao na devet naslova.

Argentinac Juan Martin Del Potro osvojio je ATP turnir u Beču svladavši u finalu Slovenca Gregu Žemlju sa 7:5 i 6:3. Del Potru je to 12. turnirski naslov u karijeri i prva pobjeda u Beču. Žemlja je stigao do finala iz kvalifikacija, a prvi je Slovenac koji je igrao ATP finale.

Talijan Andreas Seppi pobjednik je ATP turnira u Moskvi nakon što je u finalu bio bolji od Brazilca Thomaza Belluccija s 3:6, 7:6 (3) i 6:3. Za Seppija je to treći osvojeni turnir u karijeri, a drugi ove godine. Belluci je u polufinalu izbacio Ivu Karlovića.

U ženskom dijelu turnira u Moskvi slavila je Dankinja Caroline Wozniacki nakon što je u finalu nadigrala Australku Samanthu Stosur sa 6:2, 4:6 i 7:5. Za Wozniacki to je 20. pobjeda u karijeri i treća ove sezone.

Amerikanka Venus Williams pobjednica je WTA turnira u Luxembourgu nakon što je u finalu bila bolja od Rumunjke Monice Niculescu sa 6:2 i 6:3. Venus je zbog brojnih ozljeda i bolesti pala na 41. mjesto na WTA ljestvici, a ovo joj je prvi osvojeni turnir još od Acapulca u veljači 2010.