Modrić odigrao cijeli susret za Real

Nogometaši Real Madrida slavili su u osmom kola španjolske Primere na svojem Bernabeu protiv Celte iz Viga s 2:0, a hrvatski reprezentativac Luka Modrić napokon je odigrao cijelu utakmicu za Kraljevski klub.

Realu su pobjedu osigurali Gonzalo Higuain (11) i Cristiano Ronaldo (67-11m), a domaćini su jedva skrpali obranu jer im je ozlijeđeno nekoliko braniča.

Real se s ovom pobjedom popeo na četvrto mjesto, ali i dalje ima osam bodova manje od Barcelone, koja je s 5:4 slavila kod Deportive. Lionel Messi postigao je tri pogotka, što mu je ukupno 15. hat-trick u Primeri.

Barcelona je povela 3:0 nakon samo 18 minuta, ali Deportivo je početkom drugog poluvremena, odnosno u 47. minuti, uspijeva stići na pogodak zaostatka (3:4). Nova nada za domaćine ukazala se dvije minute poslije kada je isključen branič Barcelone Javier Mascherano. No, Katalonci su unatoč tome uspjeli spriječiti preokret i stići do nove pobjede.