Minimalna pobjeda PSG-a

Sljedeći protivnik Dinama u Ligi prvaka, nogometaši francuskog Paris Saint-Germaina ostvarili su minimalnu pobjedu protiv Reimsa u devetom kolu Le Championnata.

PSG je na svojem stadionu slavio protiv Reimsa s 1:0, a jedini pogodak postigao je Kevin Gameir u 65. minuti. Prije toga je igrač Reimsa Diego u 40. minuti propustio realizirati kazneni udarac.

PSG je ovom pobjedom preuzeo vrh ljestvice, odnosno bodovno se izjednačio s Olympique Marseilleom, koji ima utakmicu manje.

PSG u srijedu gostuje na Maksimiru kod hrvatskog prvaka Dinama u dvoboju trećeg kola skupine A Lige prvaka. PSG je u prva dva kola uvjerljivo slavio protiv kijevskog Dinama te izgubio od Porta. Dinamo još uvijek čeka prve bodove, ali i prvi pogodak.