Treći remi Borussije Dortmund

U susretu sedmog kola njemačke Bundeslige aktualni prvak Borussia Dortmund remizirala je kod Hanovera 1:1.

Gosti su poveli pogotkom Roberta Lewandowskog u 26. minuti, a Hanover je spasio Mame Biram Diouf pogotkom četiri minute prije kraja susreta. Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić nije ulazio u igru, već je susret pratio s gostujuće klupe.

Bez pobjednika je završio i susret između Stuttgarta i Bayer Leverkusena (2:2). Dva pogotka za Stuttgart postigao je Vedad Ibišević (19-11m, 55), a na suprotnoj strani dvostruki strijelac bio je Stefan Kiessling (12, 59).

Borussia Mönchengladbach pobijedila je Eintracht s 2:0 nanijevši tako klubu iz Frankfurta prvi poraz ove sezone. Pogotke su postigli Juan Arango (8) i Luuk de Jong (25).

Na ljestvici vodi Bayern s maksimalnim 21 bodom, pet više od Eintrachta.