Nova pobjeda Nexea

Rukometaši našičkog Nexea nastavljaju stopostotni učinak u regionalnoj SEHA liga. U svojem trećem nastupu Našičani su slavili u gostima kod makedonskog Metalurga s 30:29.

Nakon što je makedonska momčad dobila prvo poluvrijeme s 15:13, Nexe je proigrao u nastavku i deset minuta prije kraja imao je tri pogotka prednosti (27:24). Do kraja susreta uspio je sačuvati prednost i tako ostvariti i treću pobjedu.

Najbolji u redovima Našičana bio je Igor Vujić s osam pogodaka, a Metalurg su predvodili Renato Vugrinec, Miladin Kozlina i Damir Batinović sa po šest pogodaka.

Nexe će svoj sljedeći nastup imati već u petak kada gostuje kod crnogorskog Lovćena.

Na ljestvici vodi Nexe s maksimalnih devet bodova, drugi je Vardar PRO sa sedam, a zagrebačko Croatia osiguranje je treći s četiri boda i utakmicom manje.