Košarkašice N. Zagreba krenule porazom

Košarkašice Novog Zagreba krenule su porazom u Međunarodnu žensku regionalnu košarkašku ligu (MŽRKL). U prvom kolu zagrebačke košarkašice izgubile su nakon produžetka od branitelja naslova beogradskog Partizana Galenike s 93:90 (26:22, 19:20, 15:24, 25:19, 8:5).

Nakon izjednačene prve dvije četvrtine, Novi Zagreb je u trećoj četvrtini uspio stići do značajnije prednosti. Tu prednost održavao je do pred sam kraj susreta, ali tada dopušta povratak Beograđanki u igru, a na kraju je morao iščupati produžetak (85:85).

U dodatnih pet minuta vodila se velika borba, ali je pobjeda na kraju pripala gošćama iz Beograda.

Najbolje u zagrebačkim redovima bile su Williams Latoya Sammone s 36 koševa i sedam skokova te Mirna Mazić s 22 koša i 14 skokova. Partizan je predvodila Nevena Jovanović s 21 košem.

U drugom kolu za četiri dana Novi Zagreb gostuje kod Mladog Krajišnika.