Druga pobjeda Lokomotive

U drugom kolu hrvatskog nogometnog prvenstva Lokomotiva je pobijedila Inter sa 1:0. Ovo je druga pobjeda Lokomotive u prvenstvu te je s njom zauzeo prvo mjesto na ljestvici. U prvom kolu je pobjedio Zagreb sa 2:0.

Prvo poluvrijeme je bilo bezidejno s jedne i druge strane što se pokazalo i na rezultatu. Drugo poluvrijeme nije pokazalo ništa više od prvog, a najzanimljiviji trenutak utakmice dogodio se u 67. minuti kad je Šarić u kaznenom prostoru srušio Kramarića. Sudac je pokazao na bijelu točku, a Domagoj Antolić je rutinerski zabio za vodstvo gostiju.

Zadar je gostovao u Rijeci, a utakmica je završila bez pobjednika s rezultatom 0:0.

Ostale utakmice drugog kola igraju u subotu i nedjelju. Dinamo u subotu dočekuje Cibaliju, a u nedjelju Osijek dočekuje Zagreb. Istra će gostovati kod Slaven Belupa, a u Splitu će se odigrati gradski derbi između Splita i Hajduka.