Inter remizirao kod Dinama

U susretu 1. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Dinama i zaprešićkog Intera odigrali 1:1 (1:0). Mladi nogometaši iz Zaprešića odlično su se držali protiv hrvatskog prvaka.

Dinamo je prijetio Interovim vratima, ali Inter se nije dao i napadao je zagrebački klub što i nije svakidašnjica na stadionu u Maksimiru. Ipak u 16. minuti Sammir je uspio ugurati loptu u Interov gol za 1:0. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao iako su obje momčadi napadali i pokušavali zabiti gol.

U drugom poluvremenu Inter je zadržao način igre, dok se Dinamo opustio i podcijenio momčad iz Zaprešića. Pad koncentracije pokazao se kobnim u 65. minuti. Domagoj Vida je glavom pokušao vratiti loptu Ivanu Kelavi, koji je podcijenio Mislava Oršića, koji ga je preduhitrio i poslao loptu u posve prazan gol za 1:1.

Rezultat je do kraja utakmice ostao nepromijenjen pa je tako Inter otišao kući s vrlo vrijednim bodom.

Strijelci: 1:0 Sammir (16), 1:1 Oršić (52)