Kranjčar zabio za kijevski Dinamo

Hrvatski reprezentativac Niko Kranjčar postigao je prvi pogodak za svoj novi klub kijevski Dinamo u pobjedi 7:1 u pripremnom susretu protiv austrijskog niželigaša Kufsteina.

Kranjčar je postigao pogodak u 43. minuti udarcem s 20-tak metara. Kranjčar, koji je u Dinamo stigao ovog ljeta iz londonskog premierligaša Tottenhama igrao je samo prvo poluvrijeme, no i to je bilo dovoljno da oduševi trenera ukrajinskog viceprvaka Jurija Semina.

Kranjčar je pružio dobru predstavu, premda mu nedostaje fizičke kondicije. Postigao je prekrasan pogodak i izvrsno prenosi loptu. Zadovoljan sam njegovom igrom jer na toj poziciji smo i tražili pravo pojačanje, izjavio je Semin dodavši kako se utakmica igrala na 37 stupnjeva Celzijusa što je sasvim sigurno utjecalo na igru.

Drugi hrvatski reprezentativac u redovima kijevskog kluba, Ognjen Vukojević dobio je još nekoliko dana odmora.

Iduću provjeru kijevski Dinamo imat će u utorak u Längenfeldu protiv hrvatskog prvaka, imenjaka iz Zagreba.